גמילה מעישון

גמילה מעישון במרפאות ממזרח למערב

במרפאה לרפואה משלימה עוסק איציק זילברשמידט מזה 20 שנה בנושא הגמילה מעישון. שיטת הטיפול הייחודית המשלבת טיפול בדיקור והדרכה צמודה הוכחה כבעלת הצלחה של מעל 80%.

מנסיוני במרפאה כמטפל רפואה משלימה

לאחר הכרות ארוכת שנים עם נושא ההתמכרות לעישון ועם מתמכרים רבים הצליח המטפל איציק זילברשמידט ליצור שיטת גמילה ייחודית. שיטה זו נובעת מההכרה שבגמילה מעישון צריך להתייחס לשני גורמים מרכזיים:

 1. רצון הגוף לניקוטין
 2. הרגלים

שיטת הטיפול הייחודית פועלת בשני המישורים ומשלבת ביניהם. המישור הראשון הנו טיפול בדיקור שמטרתו הפחתת רצון הגוף לניקוטין. על מנת לאבחן את נזקי העישון אנו נעזרים במכשור ממוחשב שנותן אינדיקציה לגבי מצב הריאות של המעשן בשילוב עם מוצרים טבעיים המסייעים בגמילה מעישון ובניקוי הגוף מרעלים. במישור השני נעשית עבודה אישית על ידי שיחות והסברים ברמה האישית והפרטנית שמטרתה הבנת מקור ההרגלים ושינויים.

הטיפול בגמילה מעישון נעשה בעזרת 4 טיפולים:

בטיפול הראשון יעבור המטופל תהליך של הסבר, אבחון ואיזון.
הטיפול השני הוא טיפול גמילה שבסופו המטופל מפסיק לעשן.
הטיפול השלישי והרביעי הם טיפולי אחזקה ושימור הטיפול.

נגמלת מסיגריות?

בנוסף לאיכות החיים והפסקת בזבוז מיותר של כספים, אנו מאפשרים לך לקבל את כל כספך חזרה. אנו יוצאים מתוך מחשבה שאף אחד מאיתנו לא אוהב להוציא כסף.

אז איך בכל זאת?

הנטייה הטבעית של כל נגמל מעישון היא ללכת ולספר לקרובים בסביבתו כמה איכות חייו השתפרה בעקבות הגמילה וכן על מקום ודרך הגמילה. החלטנו לאמץ את הרעיון ולהפוך את הגמילה מעישון לבעלת ערך כפול, גם כספי וגם בריאותי. אנו מאפשרים לכל נגמל להביא 3 חברים ולקבל את כל כספו עד לשקל האחרון בחזרה. כך תהיו במצב של רווח, בין אם הבאתם חברים ובין אם לא.

בסופו של תהליך יהיו לכם:

 • איכות חיים טובה יותר ללא התלות בסיגריה הממכרת לאחר הגמילה מעישון.
 • חיסכון כספי משמעותי- גם לא תבזבזו מאות שקלים בחודש וגם תוכלו לקבל את כספיכם חזרה.
 • התחשבות ודאגה לבריאות המשפחה והסובב

טיפים להפסקת עישון

כל שינוי שנרצה לעשות בחיינו יצריך אותנו לעשות סוויץ בראש ולשנות את כיוון החשיבה, על אחת כמה וכמה כשנרצה להיגמל מהתמכרות, למשל בגמילה מעישון הסוויץ בראש חייב לבוא מתוך כך שאנו חייבים להיגמל מעישון, אחרת נספוג נזקים בריאותיים כלכליים וחברתיים. מי שאין לו את ההכרה הזו יכול להפסיק לקרוא שורות אלו. לאלו שרוצים להיגמל מעישון מומלץ לקחת דף ועת ולכתוב מה הנזקים שהעישון גורם (בראותית כלכלית וחברתית) ומה התועלת שנקבל מגמילה מעישון. מאידך על אותו הדף בחלקו העליון כתוב את התאריך היעד (חשוב שבתאריך הנ"ל אין מסיבה או גורם מזמן אחר לעישון) תאריך היעד יהיה עד 15 יום מכתיבתו .קבל החלטה אמיצה לא לעשן מאותו היום ואילך. בקש עזרה מקצועית במידת הצורך

 • כדאי ורצוי לשתף אנשים קרובים בהחלטתך.
 • לא כדאי בשום פנים ואופן להעזר במוצרים שמכילים ניקוטין תרופות פסיכיאטריות (זייבן למשל) סיגריות אלקטרוניות.
 • עזרה מקצועית מעלה את הסיכוי להיגמל מעישון (80% ויותר הצלחה בגמילה מעישון במירפאה)

הפסקת לעשן? מזל טוב – קבל כמה טיפים:

 • שנה את הרגליך שנה את סדר הפעולות.
 • הימנע לחלוטין מקפאין אלכוהול ומנטול בכל צורותיהם.
 • הכן נישנושים בריאים במקרר (צלחת עם פירות גזר ומלפפון).
 • הרחק מהבית סיגריות מאפרות ומציתים.
 • למד לעשות מדיטציה.
 • עם החשק (דודא) לעשן גובר המתן מספר דקות בדרך כלל זה חולף.
 • החלטת להפסיק לעשן עמוד בכך (אין שכטה וזהו נגעת נסעת).
 • גם אם נישברת זה לא סוף העולם המתן מספר שבועות ונסה שנית.

אפשר לדבר עם מי שהפסיק לעשן

בנוסף לטיפול בהפסקת העישון שמתבצע במרפאתינו אנו מציעים דרך נוספת על מנת לחזק את ההחלטה של הפסקת העישון, יש באפשרותינו לקשר בינך לבין מאות מטופלים שהפסיקו לעשן במרפאתינו, על מנת ליצור את הקשר עם אחד\ת או יותר, נא פנו אלינו ואנו נבצע את התיאום של שיחה זו. במטרה אחת, להיגמל מהעישון, להפסיק לעשן ולשפר את איכות החיים שלך ושל סביבתך, מאות הצליחו ועכשיו תורך. להלן מספר מטופלים שהסכימו לדבר איתכם, בתיאום נוכל לקשר ביניכם לבין אלו שעשו זאת דרכנו, יורם סופיה ליאון ורדה אריה אלכס דן אלי רותי איגור ניר ראובן דוד, פנו אלינו ונקשר ביניכם.

גמילה מעישון

צרו איתנו קשר:

יצירת קשר
דילוג לתוכן